Pliki cookies


Oferta producenta reklam świetlnych wielkogabarytowych. Reklamy obrotowe podświetlane z elektronicznym sterowaniem.

produkcja reklam

 

Litery led

potykacze z przesłoną

stojaczki
Wiemy :
Kasetony reklamowe, plafony gięte, kasetony kształtowe świetlna reklama przestrzenna, forma złożona zbudowana podobnych zasadach jednak boki reklamy przybierają kształt złożony dostosowany do grafiki znajdującej się na czołowej stronie reklamy. Najczęściej używanym materiałem stanowiącym czoło reklamy jest płyta PLEXI.


- producent totemów
- stojaki potykacze
- produkcje reklam
- kasetony obrotowe
- banery świetlne
- plafon dwustronny
- rolbaner stojak
- reklamy przestrzenne
- reklamy
- szyldy reklamowe
- kasetony dwustronne
- totem
- tanie pylony
- totem paliwowy
- reklamy obrotowe
- oferty reklam

Oferta cenowa reklam

reklamastojaki reklamowe stojak potykacz rozkładany S-0002....100 x 53 cm
Stojaki reklamowe wykonane z płyty pcv 3 mm, wyginane termicznie. Podane wymiary stojaka oreślają jego gabarty zewnętrzne. Stojaki mągą być składane i przenoszone podczas codziennej eksploatacji. Waga stojaka to około 2 kg.


Proponujemy aby w kwestii cen za daną reklamę czy produkt składać mam zapytania korzystając z formularza dostępnego na stronie : kontakt


Przykładowe ceny:

kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe

Produkujemy kasetony reklamowe standardowe w ramach aluminiowych z możliwością lakierowania proszkowego. Reklamy rego typu promują firmę lub produkt na dużej powierzchni za stosunkowo niską kwotę.

Kasetony posiadamy w cenach od 250 zł + VAT/szt
litera reklamowe
Litery 3D świetlne

Znaki przestrzenne ( blokowe ) są dobrym rozwiązaniem w przypadku stosowania jako nazwy firm. Dzięki temu, iż każda litera jest oddzielna oraz optymalnie dobranej czcionce reklamy takie są widoczne z bardzo dużych odległości.

Litery 3D produkujemy już od 270 zł + VAT/szt


litera halo
Litery z efektem HALO

Litery świetlne tego typu zyskują coraz większą popularność. Napis wykonany z takich liter będzie dobrze widoczny z pośród innych reklam. Litery te montowane są na dystansach aluminiowych.

Koszt tego typu liter zaczyna sie od sumy 210 zł + VAT/szt


litery przestrzenne
Litery przestrzenne blokowe

Litery przestrzenne produkujemy z kompozytów plastikowych często stosowanych w reklamie. Są efektownym nośnikiem informacji, nie za drogim, doskonale nadającym się na np. nazwy firm.


Cena litery przestrzennej to suma od 190 zł + VAT/szt


Pylony reklamowe totemy
Pylony reklamowe oraz totemy

Totem lub pylon reklamowy jest wolnostojącym nośnikiem reklamy. Można go stosować w reklamie danego produktu czy branży lub też np. cen paliw. Konstrukcja pylonu jest wykonana modułowo. W zależności od wersji niektóre elementy są wykonane z formowanej blachy ocynkowanej lakierowanej proszkowo lub elementów plastikowych. Pylony występują w wielu wersjach o różnych gabarytach i z różnym przeznaczeniem od informacyjnych do cenowych, które widzimy często na stacjach paliw.

Ceny pylonów zaczynają się od kwoty 1400 zł + VAT/szt


Reklama obrotowa
Reklamy obrotowe

Reklama obrotowa jest wykonywana w formie czterostronnego sześcianu. Każda strona reklamy to przeważnie płyty plexiglasu lub lico elastyczne - winyl. Reklama może się obracać pod wpływem wiatru lub samoczynnie.

Koszt reklam tego typu to suma od 3000 zł + VAT/szt


stojaki reklamowe
Stojaki reklamowe potykacze

Stojaki reklamowe wystepują w kilku wymiarach oraz kolorach. Mągą być składane i przenoszone podczas codziennej eksploatacji ponieważ ich waga to przeciętnie 2 kg.


Ceny stojaków zaczynają się od sumy 39 zł + VAT/ szt

ramy kasetonowe
Konstrukcje kasetonów

Ramy kasetonów są wykonywane ze specjalnego profila aluminium o szerokości od 10 do 16 cm. Całość jest spawana i pozwala na otwarcie z jednego boku.


Koszt typowej ramy do kasetonu to suma około 200 zł + VAT/szt

plansze reklamowe
Tablice reklamowe

Billboardyprodukujemy już od wielu lat. Wszystkie posiadają konstrukcję stalową, którą zabezpieczamy antykorozyjnie. Frontowa strona jest wykonana z arkuszy blach ocynkowanych lub lakierowanch przystosowanych do grafiki reklamowej.

Ceny tablic reklamowych to około 1500 zł + VAT/szt

menuboard kasetony
Menu board

Menu board znajdują zastosowanie przede wszystkim w restauracjach i barach. Są wykonywane jako plastikowe boxy, podświetlenie wewnętrzne z użyciem świetlówek lub diod. Na froncie można stosować wielobarwną drukowaną grafikę.
Koszt typowego menu boarda to suma 450 zł + VAT/szt

litery przestrzenne

plafon  stojaki reklamowe  reklama obrotowa  agencja reklamowa    reklamy

stojaki tablice, napisy przestrzenne, obustronne plafony, produkty z pvc

Litery świetlne zwykle znajdują zastosowanie tam gdzie można w widoczny sposób zareklamować firmę, oraz mamy nadzieję, iż tablice reklamowe aby w ten sposób promować swój produkt. Wykonany jest z profila aluminiowego, oraz mamy nadzieję, iż z wyprodukowanego przez nas produktu.

Przykładowe foto :

kasetony obrotowe

potykacze reklamowe oferta producenta kasetonów reklamowych